Torty na mieru

V našej Alchýmii vám rada upečiem tortu na mieru. Môžete si vybrať z veľkého množstva príchutí korpusov a krémov, ktoré sa dajú skombinovať podľa vašich predstáv, no s výberom chutí vám aj rada pomôžem.

 

Korpus

Torty sa skladajú zo štyroch nadýchaných vrstiev korpusu z ľahkej piškóty. Príchuť korpusu si môžete vybrať jednu a na výber sú: vanilka, kakao, mleté orechy (vlašské, lieskovce alebo mandle), mak, kokos. Za príplatok je možná aj bezlepková verzia korpusu.

Krém

Základom vynikajúcej torty je vynikajúci krém. Ten nájdete v torte v troch vrstvách a jeho základ tvorí jemná šľahačka a mascarpone. Tortu si môžete spestriť a a vybrať si až tri rôzne príchute krému ako vanilka, čokoláda, kakaový parížsky, pražené sekané oriešky (vlašské, mandle alebo lieskovce), karamel, gaštan, kokos, pistácia, káva, tvaroh, citrón, malina, lesné ovocie.

Ovocie

Ovocie v torte je samozrejmosť. Používam najčastejšie obľúbené maliny, lesné ovocie, čučoriedky a jahody. Podľa vášho želania to môže byť napríklad aj skaramelizované jabĺčka a hrušky, či banán. Okrem ovocia používam vždy aj kvalitné džemy.

Zdobenie

Tortu vám ozdobím podľa vašej fantázie čerstvým ovocím, kvetmi, prípadne nápisom, či jedlými farbami a rôznymi prvkami. Príplatok za zdobenie je individuálny podľa množstva a druhu.

Cenník

Malá jednoposchodová
od 37 €
- 20 cm priemer (10-12 porcií)
Veľká jednoposchodová
od 65 €
- 28 cm priemer (20-25 porcií)
Dvojposchodová
od 100 €
- torty priemerov 28+20 cm
Trojposchodová
od 210 €
- torty priemerov 30+26+20 cm (vhodná pre 80+ porcií)

Pri špecifickej požiadavke sa cena Vašej torty vypočíta dodatočne.

Máte záujem? Neváhajte mi napísať!

Ak máte záujem o akýkoľvek koláčik z mojej ponuky, môžete mi napísať cez tento formulár, email alebo mi priamo zavolať. Môj kontakt nájdete tu. Tak isto Vám rada odpoviem aj na Vaše otázky.